Diskusijas

Vecais jūrnieks
Posts: 199
Joined: 29 May 2015 17:21

Re: Diskusijas

Post by Vecais jūrnieks »

ufff, parole bij pazudusi. Pieprasiiju jaunu, bet kaa to bezsakariigo burtu un ciparu savaarstiijumu nomainiit uz kaut ko man saprotamu?
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

es to neesmu darījusi, bet atradu tādu iespēju Lietotāja panelī
Image
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Netīšām sazvanījās Jānis Ķ, un izrādās mums abiem garšo dūmdesiņas, un viņam ir/ bija brīvs 18. jūnijs, kad varētu šādu neformālu desiņu ņukāšanu sarīkot. Labais Gariņ, Vērotāja! Es māku tikai kūdīt, nevis organizēt. HELP! :P :P :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
NoraR
Posts: 268
Joined: 16 Jan 2012 20:25
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by NoraR »

Šeit Engures ezera dabas parka mājas atrašanās vieta: http://balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash ... r=map&ls=o
Par ugunskura vietu noprecizēšu, vai var pie mājiņas. Zinu, ka noteikti var nedaudz iepriekš, kur piknika vietas ar ierīkotām ugunskura vietām.
EEDP_majas_atrasanas_vieta.png
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

MĀRIS wrote:Netīšām sazvanījās Jānis Ķ, un izrādās mums abiem garšo dūmdesiņas, un viņam ir/ bija brīvs 18. jūnijs, kad varētu šādu neformālu desiņu ņukāšanu sarīkot. Labais Gariņ, Vērotāja! Es māku tikai kūdīt, nevis organizēt. HELP! :P :P :P
Māri, nu forši, ka pabīdi uz šitādām ķecerībām :lol:
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 47287
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote:Netīšām sazvanījās Jānis Ķ, un izrādās mums abiem garšo dūmdesiņas, un viņam ir/ bija brīvs 18. jūnijs, kad varētu šādu neformālu desiņu ņukāšanu sarīkot. Labais Gariņ, Vērotāja! Es māku tikai kūdīt, nevis organizēt. HELP! :P :P :P
Labi, rīt ķeršos pie darba ;)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
vijoliite
Posts: 20
Joined: 31 Jan 2016 08:01

Re: Diskusijas

Post by vijoliite »

Atbalstot tikšanos ar jums visiem un lai pesonīgi tiktos ar šiem brīnisķīgajiem reportieriem un komentātājiem un sacītu paldies, sekoju līdzi arī šai diskusijai. Esmu atradusi šādu vietiņu, kur varētu tuvumā arī pārnakšnot un arī citus piedzīvojumus pameklēt Engures pusē.
http://www.vietas.lv/objekts/engures_or ... mu_centrs/
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

vijolītes atrastajā interneta vietnē redzama viesu māja "Mazā kaija" Bērzciemā, tikai 2.7 km no bāzes :)
http://www.vietas.lv/objekts/maza_kaija_viesu_maja/
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Simba wrote:Var jau abējādi tak... Tādu grandiozo pasākumu vasaras beigās, bet šobrīd tiešām kaut kanāla malā burziņu sarīkot... Vai tad mēs nemākam? :D
Kaut kā tā. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Visiem sveiciens no Maz-ko-zinu ! Viņu jūnijā nevarēs satikt , jo pavadīs laiku pie Nāves jūras :D....kā dažiem veicas :lol:
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Pavasara migrācija viņai galvā :lol:
User avatar
Vērotāja
Posts: 47287
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Made wrote:Pavasara migrācija viņai galvā :lol:
:lol: :lol: :lol:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Made wrote:Pavasara migrācija viņai galvā :lol:
Ar gājputniem būs atpakaļ :lol:
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Atgriežoties pie nesen rakstītā vārnu sadaļā...
d.e. wrote:
Vērotāja wrote: Manējie pupuķi vēl neligzdo, bet redzu viņus regulāri - vakar pastaigājās uz vietējā ceļa kad braucu no darba, bet šodien pievakarē tik smuki sēdēja uz šķūnīša jumta un pozēja. Kamēr iegāju mājā pēc fotoaparāta, šis aizlidoja.
Un zemesvēži bariem sīc katru vakaru, tā kā paikas viņiem te pa apkārtni pietiek :D
Kad paika aptrūksies, sūti pāris km uz Rīgas pusi, man tie zemesvēži mieru nedod ! :lol:
Vērotāj, paldies, ka pupuķi atsūtīji ! :D
Šodien pēcpusdienā tas ieradās man pagalmā un kaut ko lasīja zālājā, kas nesen bija salaistīts, varbūt kādi kukaiņi tur vairāk bija izlīduši...Diemžēl aizmuka, kad mēģināju aizlavīties garām pēc fotoaparāta, bet nu smuks, ar lielu seksti. Kādus gadus 10 nebija redzēts, domāju, ka pat ļoti iespējams, ka kāds no "tavējiem", jo pa taisno mums tur kādi 2-3 km max sanāk. ;)
Miglas bilde tik no paveca tel.
Image
Last edited by d.e. on 28 May 2016 21:11, edited 1 time in total.
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Par salidojumu runājot...labprāt piedalīšos, ja vien būs tāda iespēja. Šobrīd mājās ir daži X apstākļi, kas man neļauj prognozēt neko daudz ar datumiem u.c., tāpēc par šo tēmu klusēju, bet esmu PAR. Iedomājos arī, ka varbūt "mazo" pasākumu var turpat, kur pagājušogad kādu pikniku sarīkot vai vnk pie kāda "dārzā" :?
User avatar
Vērotāja
Posts: 47287
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

d.e. wrote: Vērotāj, paldies, ka pupuķi atsūtīji ! :D
Šodien pēcpusdienā tas ieradās man pagalmā un kaut ko lasīja zālājā, kas nesen bija salaistīts, varbūt kādi kukaiņi tur vairāk bija izlīduši...Diemžēl aizmuka, kad mēģināju aizlavīties garām pēc fotoaparāta, bet nu smuks, ar lielu seksti. Kādus gadus 10 nebija redzēts, domāju, ka pat ļoti iespējams, ka kāds no "tavējiem", jo pa taisno mums tur kādi 2-3 km max sanāk. ;)
Man liekas, ka pa šoseju bija 1,8 km no mana pagrieziena līdz tavam pagriezienam. Kas tad tas pupuķim par attālumu. Viens no viņiem pa dienu kaut kur netālu klaigāja, bet "kadrā" nerādījās :P

Tas būtu ideāli pie kāda kādā lauku īpašumā sarīkot pikniku.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Vērotāja wrote: Man liekas, ka pa šoseju bija 1,8 km no mana pagrieziena līdz tavam pagriezienam. Kas tad tas pupuķim par attālumu. Viens no viņiem pa dienu kaut kur netālu klaigāja, bet "kadrā" nerādījās :P

Tas būtu ideāli pie kāda kādā lauku īpašumā sarīkot pikniku.
Man nav lauku īpašums, man tik neliela padomjlaiku '"dāča" bez īpašām extrām un ar lielām nezālēm pa perimetru :lol: Grils gan ir paliels un nojume arī ir, ja nekas labāks neatrodas, var piknikot. Pie ekstrām Langa, bebru dambis 3 min.gājienā un vērošanā meža pīles pagalma teritorijā :mrgreen:
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

d.e. wrote:
Vērotāja wrote: Man liekas, ka pa šoseju bija 1,8 km no mana pagrieziena līdz tavam pagriezienam. Kas tad tas pupuķim par attālumu. Viens no viņiem pa dienu kaut kur netālu klaigāja, bet "kadrā" nerādījās :P

Tas būtu ideāli pie kāda kādā lauku īpašumā sarīkot pikniku.
Man nav lauku īpašums, man tik neliela padomjlaiku '"dāča" bez īpašām extrām un ar lielām nezālēm pa perimetru :lol: Grils gan ir paliels un nojume arī ir, ja nekas labāks neatrodas, var piknikot. Pie ekstrām Langa, bebru dambis 3 min.gājienā un vērošanā meža pīles pagalma teritorijā :mrgreen:
Tā mana ideja jau arī ir par parastu pasēdēšanu draugu pulkā ar desiņām, un tas patiešām var notikt arī kaut vai "dāčā" bez ekstrām, ja tikai ir ugunskura vieta un ūdens, kur noskalot rokas. Man patiešām patika iepriekšējās tikšanās reizes, jo nekad nebija gadījies būt kopā ar tik pozitīviem cilvēkiem. Un Jāni es uzaicināju, lai mums būtu ko tirdīt no "zinātniskā gala". :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47287
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Tātad oficiāli tiek izziņots:

Lielais ikgada foruma pasākums - tikšanās ar ornitologiem un ligzdošanas sezonas apskats notiks 6.-7.augustā Engures ornitoloģisko pētījumu centra mājiņā.
http://balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash ... r=map&ls=o
Nakšņošana vai nu teltīs vai mājiņas 2.stāvā. Kaprīzajiem un komfortu mīlošajiem ir iespēja nakšņot kādā no netālu esošajiem viesu namiem: vizbulīte atrada Mazo kaiju (2,7 km), taču te lejā var redzēt, ka Branguļi un Metumi ir 1,4 km attālumā un ir arī citi varianti netālu. http://www.vietas.lv/objekts/maza_kaija_viesu_maja/

Ikgadējais pasākums ir bez maksas.
Līdzi jāņem groziņš un telts, ja grib nakšņot teltī.
Ir LDF lūgums izcirst krūmus. Bet par to tuvāk pasākumam apspriedīsim.
Tāpat apspriedīsim transportēšanās jautājumus - kurš kuru var paņemt līdzi.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47287
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

18.jūnijā notiks forumiešu pikniks Garciemā
Piedalīsies Jānis Ķuze.
Ierašanās ar groziņiem.

Transports - vilciens uz Carnikavu/Saulkrastiem vai ar auto
https://www.google.lv/maps/place/Garcie ... l=lv&hl=lv

Lūdzu piesakamies, lai zinātu aptuveno cilvēku skaitu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”